Zahvala

Spoštovani učenci, starši in zaposleni!

V preteklem tednu smo izvedli akcijo zbiranja pomoči za otroke in družine iz Ukrajine. Vsem, ki ste se odzvali na akcijo se prav lepo zahvaljujeva. Dokazali smo, da smo šola z občutkom za sočloveka, da so nam vrednote solidarnosti, nudenja pomoči in sočutja izjemno pomembne ter da s skupnimi močmi lahko dosežemo ogromno. Vsa zbrana sredstva smo predali v Medgeneracijski center Bled. Od tam pa so jih v ponedeljek odpeljali v Nastanitveni center Logatec. Naše pomoči so se zelo razveselili, saj v tem času ravno potrebujejo veliko šolskih potrebščin, ker so se otroci začeli vključevati v šolo.

Še enkrat HVALA vsem, ki ste nesebično priskočili na pomoč in zagotovo prinesli vsaj majhno iskrico veselja in olajšanja v težkih časih.

Irena Bohinec in Mojca Velepec

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost