Učbeniški sklad

Ministrstvo za šolstvo tudi za šolsko leto 2015/16 zagotavlja brezplačno izposojo učbenikov iz učbeniškega sklada za vse učence. Učbenike iz sklada učenci prevzamejo v šolski knjižnici v zadnjih dneh počitnic in vrnejo ob koncu šolskega leta. V učbeniški sklad so  vključeni tudi atlasi in učbeniki za posamezne predmete, ki so učencem na voljo v razrednih knjižnicah in jih tako ni potrebno vsakodnevno prinašati v šolo.

Učence naprošamo, da z izposojenimi učbeniki ravnajo skrbno in vanje ne pišejo. Zavijte jih v samolepilno prozorno folijo ali v ovitek, ki ga pred vračanjem lahko odstranite. Izgubljene ali uničene učbenike boste morali nadomestiti z novimi.

Aktualni seznami učbenikov, delovnih zvezkov in drugih potrebščin so objavljeni na šolski spletni strani, dobite jih tudi v šolski knjižnici.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost