Simbioza giba v šolskem letu 2015/16

V mesecu septembru so se učenci OŠ Žirovnica družili s starejšimi občani. Pomerili so se v namiznem tenisu, badmintonu, odbojki in kolesarjenju.

V ponedeljek, 21.9 je v mali telovadnici potekal mini turnir v namiznem tenisu. Zmaga je pripadla ekipi upokojencev. V torek, 22.9. so se učenci 9. razreda pomerili v badmintonu , zopet so slavile upokojenke. Četrtek , 24.9. je bil dan za odbojko. Med seboj so se pomerile učenke 9. razreda in šest upokojenk občine Žirovnica. Na kolesarjenje  so se v sredo, 30.9. podali učenci 7. in 8. razreda in ekipa upokojencev. Pričetek kolesarske ture je bil izpred šole, mimo Begunj, do Mošenj, po gozdni učni poti do Radovljice. Na letališču v Lescah so naredili kratek postanek. Pot se je zaključila pred šolo.

Sodelovanje med učenci in upokojenci je potekalo v prijetnem vzdušju. Vsi udeleženci so bili zadovoljni in  se veselijo ponovnih srečanj v organizaciji Oš Žirovnice.

Priponka: SIMBIOZA2015

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost