V petek, 24. 2. 2023, se je na naši šoli po dolgem času odvil šolski šahovski turnir. Turnirja se je udeležilo 19 učencev. Razpoloženje je bilo odlično, za večino učencev je bil to prvi šahovski turnir, tudi prvič so igrali s šahovsko uro. Vsi so se odlično odrezali in nabirali dragocene izkušnje. 1. mesto je dosegel Mark Sodnik, 5. b, 2. Timotej Martinčič, 8. a, 3. Patrik Vidic, 8.b, 4. Brin Baškovec, 6.c, 5. Tim Crnović, 7.b, 6. Erazem Knafelj, 6.b, 7. Matic Korošec, 6.b.
    Če radi igrate šah in si želite naučiti novih trikov, se nam lahko pridružite v torek ob 13.45 ali četrtek ob 13.00 učilnici fizike.

Saša Eržen in Janez Kokalj

[/et_pb_toggle][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]