NARAVOSLOVNI DAN ZA UČENCE 7. RAZREDA

Učenci 7. a in 7. b razreda  boste v sredo, 26. 10. 2022, obiskali Srednjo gostinsko in turistično šolo (SGTŠ) v Radovljici. Strokovni delavci šole vas bodo naučili kako se pripravi zdrav zajtrk in kako se ga pravilno postreže. Posvetili se boste tudi bontonu.

V šoli se zberite ob 8.30 uri. Najprej boste odšli na malico. Po malici vas bo avtobus ob 8.45 odpeljal v Radovljico.

Delo bo potekalo v skupinah. Z delom boste pričeli ob 9. uri. S seboj morate imeti copate z nedrsečim podplatom, predpasnik, kuhinjsko krpo, zaščitno masko in kuharsko kapo (če je nimate, jo lahko kupite v SGTŠ – cena 0,60€,  denar imejte s seboj). V šolo se boste vrnili predvidoma ob 13. uri.

Na naravoslovnem dnevu vas spremljajo ga. Nataša Šturm, ga. Saša Hladnik, ga. Saša Eržen in g. Matjaž Silič.