ŠPORTNI DAN 6., 7. IN 9. RAZRED

Prvi športni dan, ki je namenjen planinskim pohodom, bomo imeli v ČETRTEK, 9. 9. 2021.

SMERI POHODOV

6 . RAZRED: AJDNA

Spremljevalci:

 • planinski vodnik:
 • učitelji spremljevalci: Matjaž  Silič, Saša Eržen, Borut Fajfar, Saša Hladnik.

Zbor v Završnici. Odhod iz Završnice ob 7.35. Za vse tiste, ki nimate prevoza bo peljal avtobus na relaciji Rodine Završnica ob 7.00 iz Rodin. Nazaj v Završnico se boste vrnili ob 12.30 razvoz s šolskim avtobusom po voznem redu.

7 . RAZRED: DOM PRI IZVIRU ZAVRŠNICE

Spremljevalci:

 • planinski vodnik:
 • učiteljice spremljevalci: Suzana Jenko, Irena Bohinec, Karmen

Zbor ob 7.10 v na avtobusni postaji na Rodinah. Za vse tiste, ki nimate prevoza bo peljal avtobus na relaciji Moste – Rodine. Odhod avtobusa ob 6.50 iz Zg. Most. Nazaj na Rodine se boste vrnili ob 14.00, kjer se pohod konča. Razvoz s šolskim avtobusom po voznem redu.

9 . RAZRED: STOL

Spremljevalci:

 • planinski vodnik:
 • učitelji spremljevalci: Lidija Skoporec Knafelj, Polona Kus, Gregor Pungaršek

Zbor v Završnici. Odhod ob 6.40 Završnice. Za učence ki nimate prevoza bo peljal avtobus na relaciji Rodine – Završnica. Odhod avtobusa ob 6.00 iz Rodin. Nazaj v Završnico se boste vrnili predvidoma do 16.00 ure. Pohod se konča v Završnici, učenci odidete domov peš oziroma se za prevoz dogovorite s starši.

9 . RAZRED PLANINE

Spremljevalci:

 • planinski vodnik:
 • učitelji spremljevalki: Eda Drmota

Za vse tista za katere bodo razredniki ocenili da niste sposobni pohoda na Stol bo organiziran pohod po planinah. Od skupine se odcepite na Valvazorju. Odhod ob 6.40 Završnice. Za učence, ki nimate prevoza bo peljal avtobus na relaciji Rodine – Završnica. Odhod avtobusa ob 6.00 iz Rodin. Nazaj v Završnico se boste vrnili predvidoma do 14.00 ure. Pohod se konča v Završnici, učenci odidete domov peš oziroma se za prevoz dogovorite s starši.

OPREMA:

 • Obujte in oblecite se za pot v gore: dolge hlače, anorak, kapo, pulover, majica s kratkimirokavi, primerna obutev. Lahke teniske niso primerne za pot po hribih.
 • V nahrbtniku imejte rezervna oblačila.
 • Ne pozabite na malico, s seboj imejte dovolj pijače.
 • Če ste vajeni hoditi s palicami, jih vzemite s seboj.

PROSIMO, DA UPOŠTEVATE NAVODILA PLANINSKIH VODNIKOV.

Vozni red avtobusa:

6:00 Rodine – Završnica

6:50 Moste – Rodine.

7:00 Rodine Završnica

Malico in kosilo bomo za učence 6., 7.in 9. razreda za ta dan ODPOVEDALI.

 

Želimo vam lep dan.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost