PEŠ V ŠOLO – TEDEN MOBILNOSTI IN TEDEN ŠPORTA

V sredo, 21. septembra 2022, bomo ob evropskem tednu mobilnosti (16. – 22. 9. 2022) in ob evropskem tednu šport (23. – 30. 9. 2022) organizirali akcijo peš v šolo. Pohod v šolo bo organiziran po naslednjem razporedu:

Iz smeri Rodin: (zbirno mesto – postajališče na Rodinah)

S pohodom v šolo boste začeli ob 7.20 uri. Po poti boste obiskali vse postaje na poti do šole. Na pohodu vas spremljajo: ga. Lidija Skoporec Knafelj, ga. Suzana Jenko in ga. Petra Jenko.

Iz smeri Breg: (zbirno mesto – postajališče na Bregu)

S pohodom v šolo boste začeli ob 7.30 uri na postaji – obračališče avtobusa in pot nadaljevali po glavni cesti do šole. Po poti boste obiskali vse postaje na poti do šole. Prosim, da učenci iz Zg. Most pridete do Elektra Žirovnica. Na pohodu vas spremljajo: ga. Irena Bohinec, ga. Barbara Letonja, ga. Leja Zakotnik in ga. Jolanda Klobasa.

Iz smeri Vrba: (zbirno mest – otroško igrišče v Vrbi)

S pohodom v šolo boste začeli ob 7.45 uri. Na pohodu vas spremljata ga. Meta Zupan in g. Florijan Likar.

Prvo šolsko uro imajo pouk učenci neobveznih izbirnih predmetov (nemščina in računalništvo), ostali pridete v šolo peš k 2. šolski uri.

Avtobusni prevoz za 2. šolsko uro bomo odpovedali. V šolo boste vse skupine prišle ob 8.20.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost