Za učence od 1. do 5. razreda je po pouku organizirano podaljšano bivanje od 11.55 do 16.05 ure. V podaljšano bivanje so vključeni učenci, ki jih starši v mesecu aprilu prijavijo za naslednje šolsko leto. Naknadne prijave je možno upoštevati le, če oddelki niso polno zasedeni. Zaradi racionalizacije delovnega časa učiteljic, ki vodijo te oddelke, se otroci ob zmanjšanem številu združujejo z drugimi oddelki. Učenci ostajajo v oddelku podaljšanega bivanja do dogovorjene ure. Zaradi varnosti in odgovornosti šole lahko učitelj v podaljšanem bivanju predčasno spusti otroka iz šole samo s pisnim obvestilom staršev.

OPB 1 Barbara Letonja
OPB 2 Saša Eržen
OPB 3 Marija Jerala
OPB 4 Saša Habjan, Nataša Šturm, Maja Jazbec, Renata Berce, Polona Kus
OPB 5 Maša Harej
OPB 6 Eda Drmota
OPB 7 Saša Habjan

Dostopnost