Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva

Učenci 7., 8. in 9. razreda ste skupaj s starši vabljeni na Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva, ki bo potekal v četrtek, 29. 11. 2018, ob 16.30. Več informacij o tem si lahko preberete v letaku in zloženki. Učenci boste lahko spoznavali poklice v podjetjih. Na dan odprtih vrat se je potrebno prijaviti na povezavi tukaj.

Ker je število mest v posameznih podjetjih omejeno, se zainteresirani učenci in starši čim prej prijavite. Povezava je bila vzpostavljena 12. 11., deluje pa od srede, 14. 11., dalje. Prijavite se kot posamezniki. V prijavo navedite kontakte staršev, podatke o otroku in podatke o spremljevalcu (običajno starši). V primeru težav s prijavo ali drugih vprašanj se lahko obrnete na Ireno Pirc, el. naslov: irena.pirc@os-zirovnica.si ali tel. (04) 58 09 156.

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost