Tehniški dan tretješolcev

V sredo, 16. 10. 2018, smo v tednu simbioze tretješolci imeli tehniški dan. Najprej smo si ogledali izdelovanje in prodajo nogavic Mili na Breznici, za kar se gospe Rekar zahvaljujemo, nato pa smo v šoli sami začeli s projektom šivanja lutke žabe ali medvedka iz filca. Pri delu so se nam pridružile babice in dedki, ki so dokazali, da so še vedno zelo spretni s šivanko in nitjo. S skupnimi močmi potrpežljivih starih staršev in vnučkov so nastale umetelne živalce, ki jih bodo otroci še dolgo časa nosili s seboj v posteljo. Najbolj dragoceni pa so trenutki, ki smo jih preživeli skupaj v šolskih klopeh.

Še enkrat hvala lepa, ker ste v takem številu in z dobro voljo omogočili tretješolcem res poseben dan.

Meta Zupan in Jolanda Klobasa

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost