TEDEN MOBILNOSTI – EVROPSKI DAN BREZ AVTOMOBILA

V ponedeljek, 17. septembra 2018, bomo ob evropskem dnevu brez avtomobila organizirali akcijo peš v šolo. Pohod v šolo bo organiziran po naslednjem razporedu:

Iz smeri Rodin: (zbirno mesto – postajališče na Rodinah)

S pohodom v šolo boste začeli ob 7.20 uri. Po poti boste obiskali vse postaje na poti do šole. Na pohodu vas spremljajo: ga. Lidija Skoporec Knafelj, g. Borut Fajfar, g. Matjaž Silič in ga. Slavica Magdič

Iz smeri Breg: (zbirno mesto – postajališče na Bregu)

S pohodom v šolo boste začeli ob 7.30 uri na postaji, kjer ste začeli lansko leto (staro obračališče avtobusa) in pot nadaljevali po glavni cesti do šole. Po poti boste obiskali vse postaje na poti do šole. Prosim, da učenci iz Zg. Most pridete do elektra Žirovnica. Na pohodu vas spremljajo: ga. Petra Sedminek Malnar, ga. Veronika Pšenica, ga. Majda Rikanovič in ga. Jolanda Klobasa.

Iz smeri Vrba: (zbirno mest – postajališče V Vrbi)

S pohodom v šolo boste začeli ob 7.45 uri. Na pohodu vas spremlja ga. Meta Zupan in ga. Barbara Cankar.

1. šolska ura ta dan odpade, prav tako vsi jutranji avtobusni prevozi za v šolo. V šolo boste vse skupine prišle ob 8.20 ur.

Vanja Zuljan, POMOČNICA RAVNATELJICE