VABILO

Otroški in mladinski pevski zbor naše šole vabita na koncert Mance Izmajlove z naslovom Pesmi mojih krajev, ki bo 10. septembra ob 20.30 v ljubljanskih Križankah.

Z Manco, simfoničnim orkestrom in Komornim zborom Ave bodo pevke obeh zborov zapele pesem, ki so jo že junija posnele za njeno novo zgoščenko Bodi zdrava domovina. Dirigent bo Benjamin Izmajlov. Pevkam bo v veliko čast nastopiti na tako pomembni prireditvi.
Ob tej priložnosti mladinski in pevski zbor v svoje vrste vabita nove pevke in pevce.
Če imaš dober glas in odličen posluh, vabljen, da se nam pridružiš. Sploh, če se želiš družiti in tudi zabavati. Ne pozabi, da so pevske vaje vsak torek in petek takoj po pouku. Sam si izbereš dan, ki ti najbolj ustreza glede na dejavnosti, ki jih obiskuješ. Pridi, veseli te bomo!

Zborovodkinja Slavica Magdič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost