Finalno tekmovanje v ritmični gimnastiki

V soboto 16.aprila je potekalo v telovadnici OŠ Drska v Novem mestu, Finalno osnovnošolsko tekmovanje v ritmični gimnastiki. V Finale se je uvrstilo 13 osnovnih šol v Sloveniji, ki so tekmovale v treh starostnih kategorijah. Konkurenca je bila zelo močna. Naše deklice iz OŠ Žirovnica, so zasedle odlično 3. mesto. In pokazale, da so odlične tekmovalke. Iskrene čestitke deklicam za trud in vztrajnost.

REZULTATI:

kategorija MLAJŠIH UČENK

  1. mesto – OŠ Staneta Žagarja-Lipnica
  2. mesto – OŠ Gabrovka-Dole
  3. mesto – OŠ Mirna…

Starejše učenke:

  1. mesto – OŠ Mirna
  2. mesto – OŠ Prežihovega Voranca Jesenice
  3. mesto – OŠ Žirovnica …

Našo šolo so zastopale: Adrovič Vanesa, Arnšek Klara, Arnšek Julija in Mrak Lara.

Mojca Šuštaršič (Športno društvo Fleksi)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost