Dejavnosti meseca oktobra

Oktober je bil mesec hoje. 15. oktobra, na svetovni dan hoje,  je žirovniški vrtec dokazal, da se slabega vremena ne velja prav nič bati in se je kljub kislemu vremenu in padavinam veselo sprehajal – najmlajši so jo mahnili v šolo, ostali pa ven – v dež in luže.

Učenci razredne stopnje so v tednu med 12. in 16. oktobrom 2015 na aktiven sprehod povabili svoje dedke in babice: učenci od prvega do četrtega razreda so se podali v okolico šole, petošolci pa so se povzpeli do cerkvice sv. Lovrenca nad šolo. Na sv. Lovrenca so se v petek pred počitnicami (23.10.), namesto da bi sedeli v šolskih klopeh, podali tudi devetošolci. Njihovi mlajši vrstniki predmetne stopnje pa so se tega dne preizkusili v nordijski hoji.

Aktivno pa je bilo tudi srečanje četrtošolcev z vrstniki Ljudske šole Bistrica. Podali so se na lov za zakladom.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost