Dejavnosti meseca novembra

V novembru smo na šoli vpeljali t.i. rekreativni odmor, zaživelo pa je tudi jutranje športanje prvošolčkov.

K rekreativnemu odmoru smo se odločili povabiti predvsem učence predmetne stopnje. Tako je med desetminutnim glavnim odmorom med 10.55 in 11.05 v telovadnici vedno prisoten učitelj, ki učencem omogoči uporabo žog, kolebnic, hopi žog in drugih športih rekvizitov ter skrbi za varnost učencev v času bivanja v telovadnici. Učenci se rekreativnega odmora udeležujejo v vedno večjem številu, žal pa med njimi prevladujejo predvsem fantje. Najpogosteje igrajo nogomet, košarko ali hokej.

Petkovo jutranje varstvo prvošolcev je drugačno. Ko začnejo pouk zadnjega dne v tednu so prvošolci nasmejani, razigrani in polni energije, saj je za njimi že pestra ura igrivega ‘športanja’  in gibanja v učilnici in na hodnikih.

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost