KULTURNI DAN ZA UČENCE OD 7. DO 9. RAZREDA

V četrtek, 23. marca 2023, boste imeli učenci od 7. do 9. razreda kulturni dan.

  1. razred – odhod avtobusa bo ob 7.30 izpred šole. Dežurni učenci naj v šolski kuhinji prevzamejo malico, ki jo boste vzeli s seboj. Najprej boste obiskali Narodno galerijo v Ljubljani. Nato se boste sprehodili do Slovenske filharmonije, kjer boste ob 11.30 poslušali koncert GMS Zgodba o pesmih, ki spremljajo delo.

Iz Ljubljane se boste vrnili predvidoma ob 13. 30 uri. Avtobus vas bo pripeljal do šole.
Na kulturnem dnevu vas spremljajo ga. Saša Eržen, ga. Renata Berce, ga. Lea Kavčič in ga. Lidija Skoporec Knafelj.

  1. razred – odhod avtobusa izpred šole bo ob 8.30. Dežurni učenci naj v šolski kuhinji prevzamejo malico, ki jo boste vzeli s seboj. Najprej boste šli na ogled SNG Opera in balet, nato se boste sprehodili do Slovenske filharmonije, kjer boste ob 11.30 poslušali koncert GMS Zgodba o pesmih, ki spremljajo delo.

Iz Ljubljane se boste vrnili predvidoma ob 13. 30 uri. Avtobus vas bo pripeljal do šole.
Na kulturnem dnevu vas spremljajo ga. Slavica Magdič, ga. Meta Čuk in ga. Suzana Jenko.

  1. razred – odhod avtobusa izpred šole ob 8.30. Dežurni učenci naj v šolski kuhinji prevzamejo malico, ki jo boste vzeli s seboj. Najprej boste šli na ogled Cankarjevega doma, nato se boste sprehodili do Slovenske filharmonije, kjer boste ob 11.30 poslušali koncert GMS Zgodba o pesmih, ki spremljajo delo.

Iz Ljubljane se boste vrnili predvidoma ob 13. 30 uri. Avtobus vas bo pripeljal do šole.
Na kulturnem dnevu vas spremljajo ga. Nataša Černe, ga. Maša Harej in g. Florijan Likar.

Učenci upoštevajte navodila učiteljev spremljevalcev in spoštujte pravila lepega vedenja.

Kosilo bomo za vse učence za ta dan odjavili. 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost