Peš v šolo iz smeri Rodine/Smokuč

Spoštovani starši,

v šolskem letu 2022/23 smo se na Osnovni šoli Žirovnica odločili, da bomo otroke spodbujali za čim bolj aktiven prihod v šolo. V sredo, 5. 10. 2022, bomo pričeli z akcijo “Peš v šolo” iz smeri Rodine/Smokuč. Otroke bova na peš poti v šolo spremljali učiteljici Petra Jenko in Lidija Skoporec Knafelj. Ob 7.30 se dobimo na avtobusni postaji na Rodinah. Na poti proti šoli se nam otroci lahko pridružijo. Vabljeni vsi od 1. – 9. razreda.

Iz smeri Rodine/Smokuč bomo ob ugodnih vremenskih pogojih peš v šolo hodili na štirinajst dni vsako SREDO, do preklica. Udeležba je PROSTOVOLJNA. Zavedamo se, da se nekateri učenci »peš v šolo« ne bodo mogli udeležiti zaradi šolskih in drugih obveznosti.

Vsi skupaj si prizadevajmo otrokom približati koncept zdravega načina življenja in skrbi za naravo.

Prijazen pozdrav

Petra Jenko in Lidija S. Knafelj