Požarna varnost za učence od 6. do 9. razreda

V petek, 21. 10. 2016, smo na šoli imeli dan požarne varnosti. Osmi razred je imel različna predavanja o prvi pomoči. Prvo uro smo šli v kabinet za telovadbo, kjer nam je gospod Matjaž razlagal o prvi pomoči. Na koncu ure smo sošolko na nosilih odnesli do učilnice na drugi strani, kjer je potekala naslednja ura. Gospa Suzana nam je predavala o tem, kako oskrbovati rane s povoji. Drug drugemu smo morali obvezati dlani, kolena in celo oči. Po malici smo šli v učilnico za glasbo, kjer nam je gospa Irena govorila o ranah, čeprav je polovica učencev gledala skozi okno, saj so deveti razredi ravno takrat gasili ogenj. Zadnjo uro pa je ena polovica skupine odšla pisat spise h gospe Knafelj, naša polovica pa h gospe Zuljan v likovno učilnico. Tam je potekal ustvarjalni del dneva požarne varnosti.

Požarna varnost je bil eden zabavnejših šolskih dni, zato upava, da bo takih še čim več.

Pia Zalokar in Lara Repe, 8. b

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost