Tehniški dan za učence 8. razreda – Kovine in obisk Muzeja železarstva

Podrobnosti dogodka

• Datum:

Učenci 8. razreda imate v sredo, 16. maja 2018, tehniški dan na Srednji šoli in v Gornjesavskem muzeju na Jesenicah. Razdelili se boste v dve skupini. Prva skupina si bo najprej ogledala Gornjesavski muzej, druga skupina pa si bo ogledala livarno, spoznala različne vrste kovin, postopke obdelav in izdelala izdelek. Nato se bosta skupini zamenjali.

Odhod avtobusa bo ob 8.00  izpred šole. Malico za seboj vzemite dežurni učenci v šolski kuhinji. Avtobus vas bo z Jesenic odpeljal predvidoma ob 12.10 uri. Po prihodu v šolo boste v učilnici analizirali dan in se o vtisih pogovorili. Tehniški dan boste končali ob 12.45 uri.

Na tehniškem dnevu vas spremljajo  g. Borut Fajfar, g. Grega Pungaršek, g. M. Silič  in ga. M. El Jalkh.

CENA TEHNIŠKEGA DNE:

• 2,5 € – obisk muzeja