Naravoslovni dan za učence 7. razreda – sistematika rastlin in živali

Podrobnosti dogodka

• Datum:

V sredo, 17. 4. 2019, imate učenci 7. razreda naravoslovni dan – Sistematika rastlin in živali. Ob 7. 45 vas bo avtobus odpeljal v Ljubljano, kjer si boste ogledali živalski in botanični vrt. Ob 9.00 si boste učenci 7. a razreda z vodičem ogledali živalski vrt, učenci 7. b razreda pa ob 10.00. Ob 12.00 se boste skupaj sprehodili po botaničnem vrtu. Iz Ljubljane se boste vrnili predvidoma ob 14.00 uri.

Na naravoslovnem dnevu boste potrebovali trdo podlago in pisalo. Malico za seboj boste dobili v šolski kuhinji. Dežurni učenci jo prevzemite v šolski kuhinji. Od kosila se odjavite.

Na naravoslovnem dnevu vas spremljajo ga. N. Šturm, ga. Meta Čuk, ga. Lidija Skoporec Knafelj  in ga. Anja Križanič (študentka).

CENA NARAVOSLOVNEGA DNE:

• 6,30 € – Živalski vrt – vstopnina in vodenje