KULTURNI DAN ZA UČENCE 5. RAZREDA

Podrobnosti dogodka

• Datum:

V torek, 23. 10. 2018, boste imeli učenci petega razreda kulturni dan.  Ob 9.30 uri  boste v Cankarjevem domu poslušali koncert Glasbene mladine Slovenije »Filmsko-glasbena fantazija«. Kulturni dan boste ob 11.30 uri nadaljevali na Ljubljanskem gradu (program: po poteh Friderika). Na grad se boste povzpeli z vzpenjačo (ob 11.15). Delo boste končali predvidoma ob 12.30 uri. Odhod avtobusa bo ob 8.20 uri izpred šole. Dežurna učenca naj v šolski kuhinji prevzameta malico, ki jo boste vzeli s seboj. Ta dan bomo kosilo za učence 5.razredov odjavili. Iz Ljubljane se boste vrnili predvidoma ob 13.30 uri.  Avtobus vas bo pripeljal do šole.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo ga. Klavdija Peljhan, ga. Sonja Osterman in ga. Slavica Magdič.

CENA KULTURNEGA DNE:

• 5 € – koncert Glasbene mladine Slovenije – Filmsko-glasbena fantazija