ZADNJI ŠOLSKI DAN – petek, 23. 6. 2023

V petek, 23. 6., je zadnji dan pouka v tem šolskem letu.

Prvo in drugo šolsko uro bo pouk potekal po urniku.

Podelitev priznanj, nagrad in proslava ob dnevu državnosti bo potekala v šolski telovadnici, ločeno za razredno in predmetno stopnjo.

Učenci od 1. do 5. razreda imate prireditev v telovadnici ob 9.30. Po prireditvi greste skupaj z razredniki v matične učilnice.

Učenci od 6. do 8. razreda imate prireditev ob 11. uri. Od 9.10 do prireditve boste v matičnih učilnicah skupaj z razredniki.

Ob 11.55 končamo z vsemi aktivnostmi in odidete domov.

Kosilo bomo za vse učence za ta dan odjavili, če bo vaš otrok v šoli jedel kosilo, ga na kosilo PRIJAVITE.

Podaljšano bivanje bo organizirano po ustaljenem urniku.

VRAČANJE KLJUČKOV ZA GARDEROBNE OMARICE IN MODRIH ŽETONČKOV ZA KOSILO

Ključke in žetončke vrnite razrednikom, najkasneje do petka 23. 6. 2023.

Če boste v petek v šoli še jedli kosilo, žetonček oddajte po prejetem obroku v škatlo pri razdelilnem pultu.

POLETNE POČITNICE

Prišli smo do konca šolskega leta. Pred nami so težko pričakovane počitnice. Vzemimo si čas zase in čas za svoje bližnje, čas za vse tisto, za kar v običajnem vsakdanu nismo imeli možnosti. Naj bodo vaše počitnice polne čarobnih trenutkov, nepozabnih doživetij in lepih spominov.