Čistilna akcija

Na aprilsko sredo smo izvedli malo čistilno akcijo. V lepem pomladnem vremenu smo uživali v razigranem sprehodu, zraven pa s svojimi pridnimi rokami prispevali k bolj čistemu okolju. V slabi uri smo uspeli pobrati dokaj malo smeti. Izkazalo se je, da so ceste in poti v naši širši okolici šole očiščene, zato smo bili veseli. Odločeni smo, da ne bomo odmetavali smeti v naravo, ampak v zato namenjene zabojnike.

Ozavestili smo pomembnost čistega okolja in skrbi za planet, za katerega bi morali skrbeti vsi, da ostane čist.

Vsi smo bili zadovoljni, da smo lahko sodelovali pri čistilni akciji, saj se dobro zavedamo, kako pomembno je, da je okolica, v kateri bivamo, čista. Z ekološkimi vsebinami pa smo za ta mesec zaključili, saj smo imeli tudi že zbiralno akcijo starega papirja.

Petra Jenko in 5.b razred

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost