OBVESTILO OB ZAČETKU ŠOLSKEGA LETA – PRVI ŠOLSKI DAN

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Prvi september je pred vrati. V ta namen si prosimo preberite sledeče informacije.

Učenci od 2. do 9. razreda se boste zbrali na dvorišču pred šolo, v četrtek, 1. septembra 2022, ob 8.20

Vsi učenci počakate pred šolo po oddelkih (ne glede na vreme). Po vas bodo prišli razredniki in skupaj z njimi boste odšli v matične učilnice. Prvi dan boste imeli dve uri oddelčne skupnosti, nato pa pouk po urniku.

Šolski avtobus bo ob 7.40 odpeljal iz Zg. Most in ob 8.00 z Rodin.

Po koncu pouka bo šolski avtobus vozil po običajnem voznem redu.

Prvi šolski dan bomo organizirali tudi šolsko prehrano in podaljšano bivanje.

Prvi šolski dan se je za kosilo potrebno predhodno prijaviti. Morebitno prijavo opravite najkasneje do torka, 30. 8. 2022, do 13.ure, na kuhinja@os-zirovnica.si

Sprejem prvošolcev in njihovih staršev bo pred šolo ob 10.00. Nato se bo odšlo v telovadnico.

Prosimo, da spodbudite vaše otroke, da v čim večji meri pridejo v  šolo s kolesom, peš ali s skiroji in tako nadaljujejo skozi celotno šolsko leto.

Starši, če otroka pripeljete v šolo z osebnim avtomobilom, ga prosimo odložite na šolski avtobusni postaji.