Jesenske ekskurzije bodo v četrtek, 16. septembra 2021. O programih ste se že pogovarjali  z razredniki pri urah oddelčne skupnosti ali pri pouku. S seboj vzemite vse, kar so vam naročili. Za vse razrede velja, da boste malico dobili v šoli. Učitelji spremljevalci poskrbite, da bodo dežurni učenci malico prevzeli v šolski kuhinji. Kosilo bomo za vse učence za ta dan odjavili.

Učenci ne pozabite zaščitnih mask.

• 6. RAZRED

Srednji vek na Gorenjskem – Kropa, Radovljica

Vodja ekskurzije: ga. Suzana Jenko (ga. Maša Harej, ga. Lidija Skoporec Knafelj, ga. Saša Hladnik)

ODHOD:

Odhod avtobusa izpred šole je ob 8.00. (Vsi učenci se pred šolo pripeljete z rednim šolskim avtobusom.)

CENA:

3 € – vstopnina za Kovaški muzej  (Vstopnina bo obračunana na položnici za prehrano.)

• 7. RAZRED

Ob Krki – Muljava, Krka, Soteska, Metlika

Vodja ekskurzije: gospa Karmen Kosem (ga. Renata Berce, ga. Magda Češek, g. Florijan Likar)

Zg. Moste: 7.00

Breg: 7.05

šola: 7.15

Rodine: 7.20

Avtobus bo ustavil na vseh šolskih postajah na poti do Rodin.

POVRATEK: okoli 18. ure

CENA:

8 € – 3 € – Jurčičeva domačija,; 5€ OŠ Brihtna glava (Vstopnine bodo obračunane na položnici za prehrano.)

• 9. RAZRED

Zvezde na Slovenskem – Celje

Vodja ekskurzije: g. Grega Pungaršek (ga. Slavica Magdič in ga.Nataša Šturm)

Zg. Moste: 6.10

Breg: 6.20

šola: 6.30

Rodine: 6.35

Avtobus bo ustavil na vseh šolskih postajah na poti do Rodin.

POVRATEK: okoli 17. ure

CENA:

15 € – 7€ vstopnina na Celjski grad in Pokrajinski muzej; vstopnina v Tehno park Celje (Vstopnine bodo obračunane na položnici za prehrano.)

Po končanih ekskurzijah vas bodo avtobusi pripeljali do šole.

Želimo vam srečno pot in veliko lepih doživetij.