KULTURNI DAN ZA UČENCE OD 6. DO 9. RAZREDA

V torek, 29. septembra 2020, imate učenci od 6. do 9. razreda kulturni dan.

6. in 7. razred

OGLED FILMA MALI PRINC FAHIM

Z avtobusom se boste  v Radovljico odpeljali ob 7.40 uri, film nam bodo zavrteli ob 8.00. Po končanem filmu (predvidoma ob 10.00) bomo nadaljevali s kulturnim dnevom.

POT KULTURNE DEDIŠČINE

Z avtobusi se bomo iz Radovljice odpeljali:

• 6. razred: do šole, kjer bomo imeli malico. Po malici se zberete v šolski knjižnici, nato pa si bomo po vaseh ogledali korita in o njih izvedeli marsikaj zanimivega. Na kulturnem dnevu vas spremljajo: ga. Polona Kus (vodja dejavnosti), ga. Renata Berce, ga. Irena Pirc in  ga. Nataša Šturm.
  • 7. razred: do šole, kjer boste imeli malico. Odšli boste do sv. Lovrenca in spoznali značilnosti domače pokrajine. Na kulturnem dnevu vas spremljajo: ga. Vanja Zuljan (vodja dejavnosti), ga. Karmen Kosem, ga. Maša Harej in ga. Tina Perše.

POT KULTURNE DEDIŠČINE

1. in 9. razred
  • 8. razred:  Ob 7.45 se zberite pred šolo, peš boste šli v smeri proti Rodinam. Na poti si boste ogledali kužna znamenja in kapelico. Ob 9.45 se vrnete v šolo, kjer boste imeli malico.

Ob 10.00  greste z avtobusom v Radovljico.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo: ga. Saša Eržen (vodja dejavnosti),  g. Grega Pungaršek, ga. Slavica Magdič in g. Florijan Likar.

• 9. razred: V šoli se zberete ob 8. 15, ko vas bo avtobus odpeljal v Radovljico, kjer si boste ogledali Mestni muzej (A.T. Linhart). Po ogledu muzeja greste peš do Linhartove dvorane. Učitelji spremljevalci poskrbite, da bodo dežurni učenci malico prevzeli v šolski kuhinji.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo: ga. Lidija Skoporec Knafelj  (vodja dejavnosti), ga. Tina Fister, g. Borut Fajfar in g. Matjaž Silič.

OGLED FILMA KOLONIJA MULARIJA

Ob 10.30 si boste ogledali film Kolonija mularija. Po končanem filmu greste z avtobusom do šole.

CENA KULTURNEGA DNE:

• 3, 7 €   – vstopnica Linhartova dvorana
  • 3 €         – vstopnica v Mestni muzej (9. razred).

Vsi učenci greste po končanem kulturnem dnevu na kosilo ali domov. S kulturnim dnem boste končali predvidoma do 12.45 ure.