ŠPORTNI DAN – PLANINSKI POHODI

1. ŠPORTNI DAN ZA UČENKE IN UČENCE OD 2. DO 5. RAZREDA

Športni dan za učence od 2. do 5. razreda bo v torek, 8. 9. 2020.  Učenke in učenci, se zberete pred šolo 5. razred ob 8.00, učenci od 2. do 4. razreda ob 8.15 in prevzamete malico v šolski kuhinji.

Ko boste dosegli cilje pohodov, se boste vrnili pred šolo. Učenci podaljšanega bivanja boste šli na kosilo in se nato vključili v običajne dejavnosti.

SMERI POHODOV:

1. razred: šola-Sv. Peter-Krpin

V Krpinu vas počaka avtobus ob 12.30.

Spremstvo:, ga. Katja Lah, ga. Veronika Pšenica, ga. Suzana Jenko, ga. Irena Bohinec.

1. razred: šola- Gosjak-Završnica-šola

Spremstvo:, ga. Meta Zupan,  ga. Jolanda Klobasa, ga Maša Harej , ga. Eda Drmota.

1. razred: Završnica-Valvasorjev dom – Završnica – šola.

Odhod  avtobusa 8.30 izpred šole do Završnice. Nazaj do šole se vrnete peš.

Spremstvo: ga. Majda Rikanovič ga. Petra Sedminek Malnar, ga. Ana Oblak, ga. Polona Kus, g. Borut Fajfar.

1. razred: Završnica- Murka-Zabreška planina-Završnica-šola

Odhod  avtobusa 8.10 izpred šole do Završnice. Nazaj do šole se vrnete peš.

Spremstvo:. ga. Klavdija Peljhan , ga. Anja Lukan,  g. Matjaž Silič, planinski vodnik.

Vrnili se boste do 13.00.

Želimo vam lep dan.

ŠPORTNI DAN ZA UČENKE IN UČENCE 6., 7. IN 9. RAZREDA

Prvi športni dan, ki je namenjen planinskim pohodom, bomo imeli v sredo, 9. 9. 2020.

SMERI POHODOV

1. RAZRED: AJDNA

Spremljevalci:  planinski vodnik in učitelji spremljevalci: Suzana Jenko, Borut Fajfar, Tina Perše.

Zbor v Završnici. Odhod iz Završnice ob 7.35. Za vse tiste, ki nimate prevoza bo peljal avtobus na relaciji Rodine Završnica ob 7.00 iz Rodin. Nazaj v Završnico se boste vrnili ob 12:30 razvoz s šolskim avtobusom po voznem redu (ob 12.40 iz Zgornjih Most).

RAZRED: KOČA PRI IZVIRU ZAVRŠNICE

Spremljevalci: planinski vodnik, učitelji spremljevalci: Maša Harej, Florijan Likar, Karmen Kosem.

Zbor ob 7.10 v na avtobusni postaji na Rodinah. Za vse tiste, ki nimate prevoza bo peljal avtobus na relaciji Moste – Rodine. Odhod avtobusa ob 6:50 iz Zg. Most. Nazaj na Rodine se boste vrnili ob 14:00, kjer se pohod konča. Razvoz s šolskim avtobusom po voznem redu (14.05 z Rodin).

1. RAZRED: STOL

Spremljevalci: planinski vodnik; učitelji spremljevalci: Matjaž Silič, Lidija Skoporec Knafelj, Polona Kus, Saša Eržen

Zbor v Završnici.  Odhod ob 6.40 Završnice. Za učence ki nimate prevoza bo peljal avtobus na relaciji Rodine – Završnica. Odhod avtobusa ob 6.00 iz Rodin.

Nazaj v Završnico se boste vrnili predvidoma do 16.00 ure. Pohod se konča v Završnici, učenci odidete domov peš oziroma se za prevoz dogovorite s starši.

1. RAZRED PLANINE

Spremljevalci: planinski vodnik: Boris Madon, učitelji spremljevalki: Eda Drmota, Tina Fister

Za vse tista za katere bodo razredniki ocenili da niste sposobni pohoda na Stol bo organiziran pohod po planinah.  Od skupine se odcepite na Valvazorju. Odhod ob 6.40 Završnice. Za učence ki nimate prevoza bo peljal avtobus na relaciji Rodine – Završnica. Odhod avtobusa ob 6.00 iz Rodin.

Nazaj v Završnico se boste vrnili predvidoma do 14.00 ure. Pohod se konča v Završnici, učenci odidete domov peš oziroma se za prevoz dogovorite s starši.

OPREMA:

• Obujte in oblecite se za pot v gore: dolge hlače, anorak, kapo, pulover, majica s kratkimi rokavi, primerna obutev. Lahke teniske niso primerne za pot po hribih.
  • V nahrbtniku imejte rezervna oblačila.
  • Ne pozabite na malico, s seboj imejte dovolj pijače.
  • Če ste vajeni hoditi s palicami, jih vzemite s seboj.

PROSIMO, DA UPOŠTEVATE NAVODILA PLANINSKIH VODNIKOV.

Vozni red avtobusa:

6:00 Rodine – Završnica.

6:50 Moste – Rodine.

7:00 Rodine Završnica

Malico in kosilo bomo za učence 6., 7.in 9. razreda za ta dan ODPOVEDALI.

Možne so zamude šolskega avtobusa v torek in sredo, zaradi prevoza učencev na in  s pohodov,

Hvala za razumevanje.

Z lepimi pozdravi, aktiv športa