Udeležile smo se 4. debatnega turnirja v Mariboru

20. januarja smo se ekipa Balonarji skupaj z mentorico Metko in v spremstvu dveh šestošolk odpravile na letošnji 4. debatni turnir v Maribor. Ekipo Balonarji smo sestavljale Neža Babič, Izabela Letonja in šestošolka Jana Žagar, ki je prvič nastopila na turnirju.

Debatirali smo na debatno trditev: Ljudem, ki večkrat uporabljajo sovražni govor v sporočilih na družbenih omrežjih, bi morali zapreti dostop do uporabniških računov. Impromptu debatna trditev pa je bila: Če je kdo od naših prijateljev začel uživati mamila, moramo o tem obvestiti njihove starše.

Turnirja se je udeležilo 36 ekip iz vse Slovenije, me smo se uvrstile na 20. mesto. Izabela Letonja se je med 108 govorci uvrstila na 7. mesto. Čestitamo!

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost