Papirna akcija na Osnovni šoli Žirovnica

V tednu, od 18. 4. 2017 do 21. 4. 2017, je pred Osnovno šolo Žirovnica potekala papirna akcija. Kljub vremenskim nevšečnostim smo bili z Vašo pomočjo zelo uspešni. Zbrali smo 21, 3 tone papirja, za katerega smo v šolski sklad prejeli 1 862 €.

Zbrana sredstva se uporabljajo za financiranje dejavnosti in potreb, ki niso sestavina vzgojno izobraževalnega dela in se ne financirajo iz javnih sredstev ter za nakup nadstandardne opreme, zviševanje standarda pouka in podobno.

Vsem staršem, starim staršem, občanom, otrokom, učiteljem, učiteljicam in vzgojiteljicam, ki ste na kakršenkoli način pomagali pri zbiranju in tehtanju papirja, se ISKRENO ZAHVALJUJEMO.

Zahvaljujemo se tudi za strpnost na šolskem parkirišču, saj so v tokratnem terminu v šoli sočasno potekale tudi druge dejavnosti.

Papirno akcijo bomo ponovno organizirali jeseni (september, oktober) in Vas vnaprej prosimo za udeležbo.

Upravni odbor šolskega sklada