Dan požarne varnosti na razredni stopnji

V petek, 21. 10. 2016, je na naši šoli potekal naravoslovno tehniški dan na temo požarne varnosti. Učenci razredne stopnje so se z učiteljicami pogovarjali o preventivnem ravnanju in preprečevanju raznih nesreč ter o pravilnem ukrepanju, če do njih kljub vsemu pride. Učenke in učenci so ustvarjali likovne izdelke v različnih tehnikah na temo Pozor, nevarne snovi. Prvošolce in drugošolce so obiskali gasilci, ki so predstavili opremo, ki jo uporabljajo pri svojem delu. Tretješolce in četrtošolce je s svojimi spretnostmi, poslušnotjo in ubogljivostjo navdušil pes pomočnik pri reševanju iz ruševin. Četrtošolci so obiskali gasilski dom v Zabreznici, petošolci pa so si ogledali gasilski dom na Jesenicah.