Vabilo na predavanje društva BRAVO

Vabimo vas na predstavitev Metode učenja „Play Attention“, ki nam jo bo predstavil gospod Marko Ferek iz društva Buđenje – Udruga za ruzumevanje ADHD.

Metoda učenja „Play Attention“ izboljšuje ohranjanje pozornosti, zmanjšuje vpliv motenj, izboljšuje pomnjenje, omogoča hitrejše opravljanje nalog ter izboljšuje spretnosti organiziranja. Vse to posledično vpliva na boljši uspeh v šoli in na delovnem mestu, večje samospoštovanje in zadovoljstvo v življenju. Zelo učinkovita pa je pri otrocih in odraslih osebah z ADHD.

Predstavitev bo v sredo, 19. 10. 2016, ob 17. uri na gorenjski podružnici društva Bravo, v Osnovni šoli Žirovnica, Zabreznica 4, 4274 Žirovnica, v učilnici angleščine v I. nadstropju.