Naravoslovni dan za učence 8. razreda – Dan zdravja

Podrobnosti dogodka

• Datum:

V petek, 6. 4. 2018, imate učenci 8. razreda naravoslovni dan  – Dan zdravja. Ob 8.10 se zberete pred šolo. Dežurna učenca naj v šolski kuhinji prevzameta malico, ki jo boste vzeli s seboj. Z avtobusom se boste najprej odpeljali na Jesenice, kjer si boste ob 8.40 uri ogledali deponijo odpadkov. Pot boste nadaljevali v Kranjsko Goro. Ob 9.20 uri si boste ogledali tamkajšnjo čistilno napravo. Nato se boste vrnili na Jesenice, kjer bo v dvorani Kolpern ga. Ksenija Noč (10.30 – 11.30) pripravila kratko predstavitev poklicev zdravstvene stroke. Temu bo sledil samostojen ogled pripravljenega programa ob svetovnem dnevu zdravja.

Avtobus vas bo predvidoma ob 12. uri odpeljal nazaj proti šoli.

Na naravoslovnem dnevu vas spremljajo: ga. Nataša Šturm, ga. Nadja Bergant, ga. Suzana Jenko in g. Gregor Pungaršek.