POMLADANSKE EKSKURZIJE: 6., 7. in 8. razred

V četrtek, 2. 6. 2022 bomo izvedli pomladanske ekskurzije.

8. RAZRED

Benečija

Avtobus bo odpeljal z Rodin ob 6.30, pot nadaljeval v Vrbo, se ustavil pred šolo (počakajte pred šolo, ne na avtobusni postaji), nato bo peljal na Breg  in v Zg. Moste.

S seboj morate imeti osebni dokument, modro kartico zdravstvenega zavarovanja (če jo imate) list, trdo podlago, 1 EUR za vstopnino v baziliko v Ogleju, pisala ter malico za cel dan.

V šolski kuhinji prevzemite malico, ki jo boste vzeli s seboj.

Povratek pred šolo je predviden ob 18. uri.

Spremljale vas bodo ga. V. Zuljan (vodja), ga. S. Hladnik, ga. M. Harej in ga. Sana Bečić.

7. RAZRED

Ljutomer – Bogojina – Goričko

Avtobus bo odpeljal iz Zg. Most ob 6.00, pot bo nadaljeval na Breg, se ustavil pred šolo (počakajte pred šolo, ne na avtobusni postaji), nato bo nadaljeval pot v Vrbo in skozi vasi.

S seboj morate imeti nekaj malice, list, trdo podlago in pisala.

V šolski kuhinji prevzemite malico, ki jo boste vzeli s seboj.

Kosilo boste imeli na Goričkem.

Domov boste prišli predvidoma okoli 20. ure.

Spremljale vas bodo ga. Renata Berce (vodja), ga. Suzana Jenko, ga. M. Češek in ga. Nataša Šturm.

6. RAZRED

Planinska jama – Rakov Škocjan – Cerkniško jezero – Rašica

Avtobus bo odpeljal iz Zg. Most ob 5.55, pot bo nadaljeval na Breg, se ustavil pred šolo (počakajte pred šolo, ne na avtobusni postaji), nato bo peljal v Vrbo in naprej skozi vasi.

S seboj morate imeti nekaj malice, list, trdo podlago in pisalo.

V šolski kuhinji prevzemite malico, ki jo boste vzeli s seboj.

Kosilo boste imeli v Cerknici.

Povratek pred šolo je predviden ob 19.30.

Spremljali vas bodo ga. S. Eržen (vodja), g. M. Silič, ga. Karmen Kosem in g. B. Fajfar.

Avtobusi vas bodo po končanih ekskurzijah pripeljali do šole.