KULTURNI DAN ZA UČENCE 6. IN 7. RAZREDA 22. 9. 2021

V torek, 22. septembra 2021, imate učenci 6. in 7. razreda kulturni dan.

OGLED FILMA SALON PRI REMY

6. razred

Ob 7.30 se zberite pred šolo, peš boste šli po vaseh in si ogledali korita in o njih izvedeli marsikaj zanimivega. Ob 9.30 se vrnete v šolo, kjer boste imeli malico.

Ob 9.50  greste z avtobusom v Radovljico, film vam bodo zavrteli ob 10.30. Po ogledu filma greste z avtobusom nazaj do šole.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo: ga. Polona Kus (vodja dejavnosti), g. Matjaž Silič, ga. Magda Češek in ga. Greta Volaš.

7. razred

OGLED FILMA SALON PRI REMY

Z avtobusom se boste  v Radovljico odpeljali ob 7.30 uri, film vam bodo zavrteli ob 8.00. Po končanem filmu (predvidoma ob 10.00) bomo nadaljevali s kulturnim dnevom. Z avtobusom se boste vrnili nazaj v šolo, kjer boste imeli malico. Nato boste odšli do sv. Lovrenca in spoznali značilnosti domače pokrajine.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo: ga. Vanja Zuljan (vodja dejavnosti), ga. Lidija Skoporec Knafelj, ga. Suzana Jenko in ga. Nataša Šturm.

CENA KULTURNEGA DNE:

• 3, 7 €         – vstopnica Linhartova dvorana

Vsi učenci greste po končanem kulturnem dnevu na kosilo ali domov. S kulturnim dnem boste končali predvidoma do 12.45 ure.