Drugi debatni turnir

V soboto, 16. listopada, smo se ob sedmih zjutraj odpravili na naš drugi debatni turnir. Odpeljali smo se na Kras, na OŠ Komen. Debatna trditev se je glasila: Otroško delo bi morali legalizirati. Debate sta se udeležili dve ekipi: Triyonce, ki so jo sestavljale Neja, Klara in Meta ter naša ekipa Študentski futr, ki smo jo sestavljali Eva, Julij in jaz. Ko smo prispeli, so nam na šoli pripravili zelo lep sprejem, nato pa je sledil pester prvi krog, temu pa še drugi. Po kosilu so razglasili impromptu trditev, ki se je glasila: Obžalujemo popularnost filmov o
super junakih. Po eni uri se je začel tretji krog. Sledila je finalna debata, po njej pa slovesen zaključek, podelitev priznanj najboljšim ekipam in govorcem. Obe naši ekipi sta en krog zmagali, dva pa izgubili.
Nato smo odšli domov. Imeli smo se lepo. Še posebej pa se v imenu vseh nas zahvaljujem gospe učiteljici Metki Jerman in gospodu hišniku Janezu Tavčarju za prevoz.

Andraž Zupan, 8. b

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost