Letošnji prvi debatni turnir

V soboto, 12. oktobra 2019, smo se trije debaterji – Klara Dolar, Neja Zupan in Julij Zupan s hišnikom Janezom in mentorico Metko odpeljali na naš prvi debatni turnir v osnovno šolo v Črnuče.

Dva debatna kroga smo debatirali na trditev: “Uvedimo šolske uniforme v šole”. Na to trditev smo se pripravljali v šoli. V tretjem krogu smo debatirali na novo trditev, rečemo ji impromptu, ki se je glasila: “Starši bi morali svojim otrokom dovoliti gledanje TV samo med vikendom oz. tiste dneve, ko ni pouka.”

Na turnirju je sodelovalo 38 ekip iz vse Slovenije. Mi smo se uvrstili na 22. mesto. Med 114 govorci se je najbolje uvrstila Klara, in sicer na 35. mesto. Imeli smo se super, veliko smo se naučili in komaj čakamo naslednji turnir, ki bo novembra na Krasu.

Klara, Neja, Julij

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost