Obvestilo staršem učencev, ki obiskujejo podaljšano bivanje

Spoštovani starši,

v sklopu podaljšanega bivanja vsak dan med drugim izvajamo tudi usmerjeno preživljanje prostega časa (UPČ). Da bi to dejavnost še popestrili, smo se letos odločili, da bomo sprva enkrat tedensko vsi oddelki to dejavnost (raznolike delavnice) imeli istočasno, kar bo omogočalo, da se otroci odločijo za ponujene dejavnosti glede na svoje zanimanje. Tako bomo spodbudili medvrstniško pomoč, sodelovanje mlajših in starejših učencev (npr. prvošolcev in petošolcev), povezovanje učencev izven oddelkov …

 S tem bomo začeli v četrtek, 6. oktobra, od 14.00 do 14.50. Kdor lahko, je zaželeno, da je na delavnici od začetka do konca. Kdor ima vmes druge dejavnosti ali odhod domov, na avtobus, bo to lahko uredil, kot je potrebno. Naslednji termini istočasnega usmerjenega preživljanja prostega časa so: torek (11. oktober), sreda (19. oktober) in petek (28. oktober) med 14.00 in 14.50.

Aktiv podaljšanega bivanja

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost