ŠPORTNI DAN

Podrobnosti dogodka

• Datum:

Petek, 7. 6. 2019, imate športni dan. Potekal bo na Bledu, v Regatnem centru. Natančna navodila vam bodo dali učitelji športa.  Odhod s kolesi bo ob 8. 20 izpred šole. Ob 8.10 dežurni učenci v šolski kuhinji prevzamejo malico.

Za kolesarjenje je obvezna uporaba čelade. Učenci, ki boste prišli na športni dan brez čelade, se kolesarjenja ne boste mogli udeležiti. Na  športni dan prinesite oblačila za šport, kopalke, brisačo in rezervna oblačila. Dejavnosti v regatnem centru: preizkus četverca, veslanje z rafti in s supi.

Za plačilo dejavnosti prinesite s seboj 5 €. Z Bleda se boste vračali proti domu predvidoma ob 12. uri.

Učenci, ki so opravičeni pridejo v šolo in pripravljajo program za valeto v učilnici za LUM.

Na športnem dnevu vas spremljajo g. M. Silič, ga. S. Jenko, ga. Maša Harej in ga. P. Kus.