KULTURNI DAN  ZA UČENCE OD 6. DO 9. RAZREDA –  27. 9. 2023

V sredo, 27. septembra 2023, imate učenci od 6. do 9. razreda kulturni dan.

9, razred

OGLED FILMA DEKLIŠKA DRUŠČINA

Z avtobusom se boste  ob 7.30 odpeljali v Radovljico. Najprej si boste ogledali film, nato se boste sprehodili do starega mestnega jedra Radovljice. Ob 11. uri si boste ogledali Mestni (A.T. Linhart) in Čebelarski muzej. Po končanem ogledu se z avtobusom vrnete do šole.

Učitelji spremljevalci poskrbite, da bodo dežurni učenci malico prevzeli v šolski kuhinji.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo: ga. Meta Čuk, ga. Suzana Jenko in g. Borut Fajfar.

OGLED FILMA DEKLIŠKA DRUŠČINA

Ob 7.30 se zberite pred šolo, z avtobusom greste v Radovljico, film vam bodo zavrteli ob 8.00 Po ogledu filma greste z avtobusom nazaj do šole.

V šoli boste ob 10.05 pojedli malico, nato boste peš odšli v smeri proti Rodinam. Na poti si boste ogledali kužna znamenja in kapelico.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo: ga. Saša Eržen,  g. Matjaž Silič, ga. Lea Kavčič in g. Jure Valjavec.

OGLED FILMA DANCING QUEEN

Ob 7.25 se zberete pred Čopovo rojstno hišo v Žirovnici. Od 7.30 do 8.45 boste imeli ogled Čopove hiše. Po ogledu greste peš do šole, kjer boste ob 9. 35 imeli malico. Ob 10.00 se boste z avtobusom odpeljali v Radovljico. Film vam bodo zavrteli ob 10.30. Po ogledu filma se boste z avtobusom vrnili nazaj v šolo.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo: ga. Karmen Kosem, ga. Nataša Šturm, ga. Saša Hladnik in ga. Renata Berce.

OGLED FILMA DANCING QUEEN

Ob 7.25 se zberete pred šolo in greste peš po vaseh. Ogledali si boste korita in o njih izvedeli marsikaj zanimivega. Nato se vrnete v šolo, kjer imate malico ob 9.40. Z avtobusom se boste ob 10.00 odpeljali v Radovljico, film vam bodo zavrteli ob 10.30. Po ogledu filma greste z avtobusom nazaj do šole.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo: g. Florijan Likar, ga. Maša Harej, ga. Maja Jazbec in ga. Nataša Černe.

CENA KULTURNEGA DNE:

• 3, 5 €   – vstopnica Linhartova dvorana
  • 6 €         – vstopnica v Mestni muzej in Čebelarski muzej (9. razred)

Vsi učenci greste po končanem kulturnem dnevu na kosilo ali domov. S kulturnim dnem boste končali predvidoma do 12.45 ure.