VOZNI RED ŠOLSKEGA AVTOBUSA – 11.10. 2021

Zaradi popolne zapore državne ceste v Žirovnici (železniški prehod), bo šolski avtobus danes vozil po spremenjenem voznem redu. Kljub zagotovilu občine in izvajalcev del, da bo danes le delna zapora in da bo prevoz šolskih otrok potekal nemoteno, so nam ravnokar sporočili, da bo na omenjenem odseku popolna zapora.

Vse učence (za smer Rodine in smer Zg. Moste) bo šolski avtobus odpeljal hkrati, po voznem redu za odhode v smeri Rodine. Le za prevoz ob 12. uri bo učence v smeri Most in Brega peljal šolski kombi ob 12.30 izpred šole.

Odhod avtobusa izpred šole je:

13.05

13.55

14.45

Avtobus bo učence peljal v smeri Rodin, nato pa preko Begunj in Lesc na Breg in v Moste.

Zaradi tega bodo možne zamude šolskega prevoza in boste učenci prišli kasneje domov.

Hvala za razumevanje.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost