Požarna varnost za učence od 6. do 9. razreda

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.6.5″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][et_pb_row _builder_version=”4.6.5″ _module_preset=”default”][et_pb_column _builder_version=”4.6.5″ _module_preset=”default” type=”4_4″][et_pb_toggle title=”Požarna varnost za učence od 6. do 9. razreda” _builder_version=”4.6.5″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

V petek, 2. oktobra 2020, smo na šoli izvedli naravoslovni dan z naslovom požarna varnost. Učenci od 6. do 9. razreda so se učili osnov gorenja, gašenja, požarov ter naravnih nesreč. Se preizkusili v znanju prve pomoči, uporabi trikotne rute, položajih ponesrečencev in njihovem prenašanju. Oskrbovali so rane, se učili osvnovnih obvez, gasili požare, spoznali delovanje gorske reševalne službe ter likovno in literarno ustvarjali na temo Požar in prosti čas.

 

 

 

 

[/et_pb_toggle][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost