OBVESTILO O OKUŽBI S COVID-19

Spoštovani starši,

Obveščamo vas, da je v OŠ Žirovnica pri enem učencu potrjena okužba z virusom covid-19. O tem so šolo danes dne, 24. 9. 2020 obvestili starši in epidemiološka služba. Učenci razreda, v katerega je vključen okužen učenec gredo v karanteno, prav tako učitelji, ki so bili z njim v stiku. Za njih bo potekal pouk na daljavo. O potrjeni okužbi smo obvestili Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, Občino Žirovnica ter starše učencev oddelka, v katerem se je pojavila okužba.

Vsi ostali učenci nadaljujejo s poukom kot običajno v šoli. Prosimo vas, da v šolo prihajajo res samo zdravi otroci (brez slabega počutja, znakov respiratornega obolenja, vročine ali prebavnih težav).

Prav tako, vas prosimo, naj po priporočilih NIJZ učenci uporabljajo maske ali drugo zaščito ustno, nosnega predela (npr. buff, rutko, šal,…).

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vam želimo vse dobro,
Erika Melihen, ravnateljica