IZOBRAŽEVANJE NA DALJAVO

Od ponedeljka, 16. 3. 2020, bo učenje do nadaljnjega potekalo na daljavo. Učenci upoštevajte navodila posameznih učiteljev, ki vam bodo pošiljali učno snov in domače naloge. Dela se lotite resno, odgovorno in delajte sproti. V primeru kakršnihkoli nejasnosti, želji po dodatni razlagi,…učitelju po eAsistentu to sporočite ali mu zastavite vprašanja. Učitelj bo na vaša vprašanja odgovor poslal celotnemu razredu.

Učenci, z vami bomo komunicirali preko eAsistenta in preko elektronske pošte vaših staršev.  Naj vas opozorimo, da naloge vzamete zelo resno in jih sproti rešujete vsak dan. Ko se boste ponovno vrnili v šolo, bo pouk potekal naprej.

Namen izobraževanja na daljavo in zaprtja šole je, da se prepreči širjenje virusa, zato prosimo, da se čim manj družite in s tem preprečujete prehitro širjenje virusa.

Starši prosimo vas, da z nami sodelujete in ste otroku v pomoč.

Ostanite zdravi.