Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov – Dobra volja je najbolja

Revija je potekala v kulturnem domu na Slovenskem Javorniku, v torek in sredo, 26. in 27. marca v dopoldanskem času. Otroški pevski zbor Čebelice in mladinski pevski zbor Cantare sta bila izbrana za regijski nivo in bila oba sprejeta na tekmovanje. Tako mladinski pevski zbor 15. maja odhaja na tekmovanje v Škofjo Loko, otroški pevski zbor pa 24. maja v Novo Gorico.
Pevcem iskrene čestitke za ta izjemni uspeh, hvala pa tudi vsem instrumentalistom: pianistki Metki Gregorič, violistki Maši Hribernik ter godalnemu kvartetu Glasbene šole Jesenice (1. violina: Eva Kramar, 2. violina: Tia Novak, viola: Neja Dolžan Maselj, violončelo: Ana Zupan), pod mentorstvom gospe Natalije Šimunović.

Zborovodkinja Slavica Magdič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost