Dobra volja je najbolja

Na območnem srečanju otroških in mladinskih pevskih zborov z naslovom Dobra volja je najbolja sta nastopila tudi otroški pevski zbor Čebelice in mladinski pevski zbor Cantare OŠ Žirovnica. Letos sta si zbora prvič v zgodovini nadela tudi imeni. Čebelice zato, ker je naša šola tesno povezana s čebelarstvom, ime Cantare pa so si pevke izbrale, ker le to v italijanskem jeziku pomeni peti. Mladinski pevski zbor se je na reviji predstavil s pesmijo Zagorski zvonovi, s katero je počastil spomin na preminulo ravnateljico Ano Klemenc.
Zboroma iskrene čestitke in hvala za odlična nastopa, mladinskemu pa še posebej, saj je bil po mnenju strokovne ocenjevalke Andreje Martinjak predlagan za regijsko tekmovanje.
Zborovodkinja Slavica Magdič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost