Spodbujajmo prijateljstvo

V petek, 14. aprila 2017, je v SiTi Teatru BTC v Ljubljani potekal zaključni dogodek projekta Spodbujajmo prijateljstvo osrednjeslovenske, gorenjske, primorske in zasavske regije.

V projektu je sodelovalo 11 260 otrok iz 172 slovenski vrtcev in osnovnih šol, ki so na različne načine ustvarjali in se ukvarjali s tematiko prijateljstva, medsebojnih odnosov, medsebojnega spoštovanja, strpnosti, sprejemanja drugačnih ter strpne komunikacije. V projektu so sodelovali tudi učenci prvega, četrtega in osmega razreda Osnovne šole Žirovnica. Ogledali smo si razstavljena dela in zabavni program ter počakali na podelitev priznanj.

Učenci 4. a in 4. b razreda so dosegli 1. mesto med udeleženci osnovnih šol osrednjeslovenske, gorenjske, primorske in zasavske regije ter prejeli priznanje in praktične nagrade. S svojimi izdelki so dokazali, da na področju medsebojnih odnosov napredujejo, dozorevajo in prijateljstvo vedno bolj razumejo kot vrednoto.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost