Obvestila ob začetku šolskega leta 2016/17

Minili so dnevi, tedni in … že je tu novo šolsko leto. V šoli se bomo zbrali  v četrtek, 1. septembra 2016, ob 8.15 na dvorišču pred Dvorano pod Stolom.

Šolski avtobus bo ob 7.35 odpeljal z Zg. Most (POSEBNO OBVESTILO)  in ob 7.50 z Rodin.

S seboj prinesite pisala, beležko in copate.

Prvi dan boste imeli učenci in učenke dve uri pouka. Najprej vas bo v dvorani pozdravila ravnateljica, nato pa vas bodo v matičnih učilnicah razredniki seznanili z obvestili ob začetku šolskega leta. Kosilo in OPB bo organizirano 2. 9. 2016.  Po koncu bo šolski avtobus ob 10.30 odpeljal na Rodine in ob 11.00 v Zg. Moste.

Prvošolci se boste v spremstvu staršev zbrali pred šolo ob 10. uri.

Učbenike iz učbeniškega sklada bomo izposojali v ponedeljek, 29. in v torek, 30. avgusta, od 10. do 15. ure v šolski knjižnici.

 Prvi šolski dan in vse ostale dni v letu želimo vsem šolarjem srečno pot.

Ana Klemenc, ravnateljica

POSEBNO OBVESTILO ZA VOZAČE IZ ZG. MOST!

Od  1. do 16. septembra bo zaradi del na cestišču v zgornjih Mostah potekal prevoz po glavni cesti Žirovnica- Jesenice. Šolarji zgornjih Most bodo lahko na avtobus  vstopili na dveh postajah in sicer, 6.45 in 7.35 v zgornjem križišču (kjer je postaja), druga postaja pa bo v spodnjem križišču (pri Rožiču). Učenci, ki na avtobus vstopate na postaji Moste-elektro v tem času uporabite postaji Moste bloki ali postajo Žirovnica (po pločniku). Zaradi varnosti bo prve šolske dni v križišču tudi gasilec. Povratek bo po isti poti. Avtobus bo ob 12.30, 14.15, 14.00 in 15.10 na križišču v zgornjih Mostah.

Hvala za razumevanje.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost