1. NAGRADA NA BLEJSKEM VODNEM FESTIVALU

V petek, 17. junija 2016, je na Blejskem otoku potekala zaključna prireditev Blejskega vodnega festivala (Bled Water Festival). Na zaključno prireditev so bile povabljene tudi Vida Leskovar, Ana Čop, Anja Dolar, Meggie Kalan, Nika Vereš, mentorica Andrejka Kramar ter ravnateljica Ana Klemenc. Festival je potekal v organizaciji BWF in Ministrstva za okolje in prostor. Organizatorji so vse udeležence zaključne prireditve na otok prepeljali s pletnami. Glavni govornik na prireditvi je bil Demeter Bitenc, slovenski filmski, televizijski in gledališki igralec.

Učenke so, s svojim video posnetkom Voda, na omenjenem festivalu osvojile 1. nagrado. S tem so si prislužile dvodnevni izlet v Moravske Toplice z neomejeno uporabo bazenov v Termah 3000,  vključujoč prevoz in bivanje s polpenzionom.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost