Regijsko srečanje društev Mladi gasilec

V soboto, 28. 5. 2016, je na Podružnični šoli Blejska Dobrava potekalo 28. srečanje društev Mladi gasilec Gorenjske regije. Srečanja se je udeležilo 24 mlajših in 12 starejših ekip. Na srečanju je sodelovalo 9 otrok iz Osnovne šole Žirovnica. Najmlajši trije tekmovalci obiskujejo Vrtec pri OŠ Žirovnica. Svoje znanje so pokazali v teoretičnih in praktičnih vsebinah ter dosegli:

MLAJŠE EKIPE

  • 4. mesto: Tadej Pongrac, Ema Pongrac, Tristan Blažič,
  • 5. mesto: Jaka Reš, Štefan Čop, Anže Vovčak,
  • 16 mesto: Nejc Pongrac, Anže Pongrac, Tobias Blažič (vrtec).

STAREJŠE EKIPE

  • 7. mesto: Miha Globevnik, Arman Alibašić, Rok Okorn.

Učence so na srečanju spremljali: mentorica gasilka Tina Martinjak, mentor gasilec Andraž Janežič in mentorica DMG OŠ Žirovnica Petra Sedminek Malnar. Za varen prevoz na srečanje sta poskrbela g. Janez Tavčar in g. Anton Pongrac.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost