Dobrodelni božični koncert

V Dvorani pod Stolom je v četrtek, 2. decembra 2021, potekal dobrodelni božični koncert, na katerem so se predstavili učenci naše šole pod vodstvom mentoric Slavice Magdič in Lidije Skoporec Knafelj s posebnim gostom večera, Aleksandrom Mežkom, učenci Glasbene šole Jesenice in Plesne šole Bolero ter pevska skupina Corona. Na prireditvi, ki je potekala v dobrodelne namene, je sodelovalo tudi združenje SAZAS k.o. Pred koncertom je v dvorani potekal sejem božično-novoletnih darilc, izkupiček od prodanih izdelkov in prostovoljnih prispevkov pa je namenjen šolskemu skladu.

Najlepša hvala vsem nastopajočim, sodelujočim, obiskovalcem in poslušalcem. Naj bodo prihajajoči praznični dnevi prijetni, umirjeni, iskrivi in igrivi.